Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara
Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Opublikowany

Po wielu tygodniach prac mamy przyjemność zaprezentować nową, oficjalną stronę internetową dla marki Skarby Serowara (www.skarbyserowara.pl).

Skarby Serowara

Bursztyn, Rubin i Szafir to prawdziwe Skarby Serowara. Wymienione produkty należą do gatunków serów długodojrzewających, które stanowią prawdziwą serową arystokrację

Specjalnie dla naszych Konsumentów wprowadziliśmy szereg udogodnień, które mają sprawić, że w każdym miejscu i o każdej porze będą na bieżąco z serowymi informacjami.

Nowa strona internetowa serów długodojrzewających jest responsywna (Responsive Web Design lub RWD) czyli została zaprojektowana w taki sposób, aby dostosowywała się do rozmiaru okna urządzenia mobilnego, na którym jest wyświetlana.Gwarantuje to uniwersalność strony oraz łatwą i przejrzystą obsługę strony  z punktu widzenia użytkownika.

Istotę resposywności strony internetowej dostrzegł również Google. Strony internetowe w nowej generacji, czyli te wykorzystujące technologię stron responsywnych są wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania z urządzeń mobilnych niż strony, które nie są responsywne (statyczne). Dzięki temu strona marki będzie lepiej pozycjonowana w internecie.

Od teraz wszystkie informacje na temat serów długodojrzewających marki Skarby Serowara znajdują się w jednym miejscu. Strona zakłada bowiem pełną bazę najnowszych wydarzeń i serowych ciekawostek. Zapraszamy

Skarby Serowara

Bursztyn, Rubin i Szafir to prawdziwe Skarby Serowara. Wymienione produkty należą do gatunków serów długodojrzewających, które stanowią prawdziwą serową arystokrację

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Skarby Serowara z kulinarnym ambasadorem

temu

Branża HoReCa dla Spomleku to obszar niezwykle istotny, w którym firma widzi duży potencjał na poziomie produktów premium. W związku z tym mleczarnia podjęła szereg działań, w celu rozwoju tego sektora. Najważniejszym jest współpraca z Jarosławem Walczykiem, Prezesem Fundacji Szefów Kuchni.
Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”

temu

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznała Certyfikaty „Dobry produkt – wybór ekspertów 2017”. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć produktu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek – Sera Bursztyn, który w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia na rynku.
Wygraj z Bursztynem kurs gotowania u Kurta Schellera

temu

Warsztaty kulinarne dla dwóch osób pod okiem legendarnego mistrza Kurta Schellera to główne nagrody, które co tydzień można wygrać z serem Bursztyn. Spomlek producent serów premium – długodojrzewających, ręcznie pielęgnowanych - świętuje 15-lecie powstania Bursztyna – absolutnej arystokracji wśród serów marki Skarby Serowara.
Bursztyn nagrodzony złotym medalem

temu

W konkursie Good Cheese oceniono 80 serów w 12 kategoriach. Największą popularnością cieszyła się kategoria ser na deskę, w której nasz Bursztyn zdobył złoty medal.

Spomlek przyznał stypendia

Po 500 zł miesięcznie otrzyma siedmioro studentów – dzieci członków Spomleku kształcących się na kierunkach związanych z hodowlą bydła mlecznego, produkcją mleka oraz przetwórstwem mleka i żywności.