Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara
Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Opublikowany

Po wielu tygodniach prac mamy przyjemność zaprezentować nową, oficjalną stronę internetową dla marki Skarby Serowara (www.skarbyserowara.pl).

Skarby Serowara

Bursztyn, Rubin i Szafir to prawdziwe Skarby Serowara. Wymienione produkty należą do gatunków serów długodojrzewających, które stanowią prawdziwą serową arystokrację

Specjalnie dla naszych Konsumentów wprowadziliśmy szereg udogodnień, które mają sprawić, że w każdym miejscu i o każdej porze będą na bieżąco z serowymi informacjami.

Nowa strona internetowa serów długodojrzewających jest responsywna (Responsive Web Design lub RWD) czyli została zaprojektowana w taki sposób, aby dostosowywała się do rozmiaru okna urządzenia mobilnego, na którym jest wyświetlana.Gwarantuje to uniwersalność strony oraz łatwą i przejrzystą obsługę strony  z punktu widzenia użytkownika.

Istotę resposywności strony internetowej dostrzegł również Google. Strony internetowe w nowej generacji, czyli te wykorzystujące technologię stron responsywnych są wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania z urządzeń mobilnych niż strony, które nie są responsywne (statyczne). Dzięki temu strona marki będzie lepiej pozycjonowana w internecie.

Od teraz wszystkie informacje na temat serów długodojrzewających marki Skarby Serowara znajdują się w jednym miejscu. Strona zakłada bowiem pełną bazę najnowszych wydarzeń i serowych ciekawostek. Zapraszamy

Skarby Serowara

Bursztyn, Rubin i Szafir to prawdziwe Skarby Serowara. Wymienione produkty należą do gatunków serów długodojrzewających, które stanowią prawdziwą serową arystokrację

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sukces sera Bursztyn na targach Mazury HoReCa

temu

Współpraca z Klubem Szefów Kuchni zaprocentowała zainteresowaniem branży.Cieszący się ogromnym uznaniem konsumentów ser Bursztyn, uświetnił swoją obecnością branżowe targi Mazury HoReCa, jakie miały miejsce w dniach 17-18 kwietnia w Expo Mazury w Ostródzie.. Produce
Tworzyli popisowe dania na bazie sera Bursztyn

temu

12 młodych adeptów sztuki kulinarnej walczyło o tytuł najlepszego młodego kucharza. Konkurs „Kulinarny Talent 2018 roku” Roberta Sowy odbył się podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro.
Bursztyn wspiera młode talenty kulinarne

temu

Celem ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej „L'art de le cuisine Martell” jest wyłonienie młodych adeptów sztuki kulinarnej, którzy stoją u progu kariery zawodowej. Dla firmy Spomlek, producenta serów premium to okazja do prezentacji produktów i nawiązania nowych kontaktów.
Bursztyn na elitarnym konkursie kulinarnym Bocuse d’Or

temu

Najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny na świecie  Bocuse d’Or swoje polskie eliminacje miał 27 i 28 lutego w  Radisson Blue Sobieski Hotel Warsaw. Szefowie kuchni z Polski rywalizowali o tytuł najlepszego, aby sprawdzić swoje siły na finale światowym w Turynie. Parterem konkursu był nasz Bursztyn.

Spomlek przyznał stypendia

Po 500 zł miesięcznie otrzyma siedmioro studentów – dzieci członków Spomleku kształcących się na kierunkach związanych z hodowlą bydła mlecznego, produkcją mleka oraz przetwórstwem mleka i żywności.