Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”
Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”

Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”

Opublikowany

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznała Certyfikaty „Dobry produkt – wybór ekspertów 2017”. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć produktu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek – Sera Bursztyn, który w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia na rynku.

Celem przyznania Certyfikatów „Dobry Produkt” jest promocja doskonałej polskiej żywności i popularyzacja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.
Certyfikaty zostały przyznane w czterech kategoriach: produkt innowacyjny, nowy produkt, produkt tradycyjny i regionalny oraz produkt wysokiej jakości.
Bursztyn nagrodzony 
Biorąc pod uwagę cele, jakie przyświecają temu plebiscytowi nie dziwi fakt, że laureatem kategorii „Produkt wysokiej jakości” został jeden ze Skarbów Serowara, Ser Bursztyn, który cechuje się delikatnym smakiem, wyrazistym aromatem, wyczuwalnymi kryształkami, ręczną pielęgnacją oraz sześciomiesięcznym okresem dojrzewania. Bursztyn uznawany jest za absolutną arystokrację wśród serów.

Uroczysta Gala         
Wręczenie nagród odbyło się podczas Jubileuszowej Edycji Forum 2017 Rynku Spożywczego i Handlu. Certyfikaty wręczyli Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, Edyta Kochlewska, redaktor naczelna serwisu dlahandlu.pl i redaktor naczelna Rynku Spożywczego oraz Rafał Sikora, menadżer segmentu.
Z ich rąk tak znamienite wyróżnienie dla Sera Bursztyn odebrał Edward Bajko – prezes zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz Bursztyn otrzymał tak prestiżowy tytuł jak „Produkt wysokiej jakości”. Na jego doskonałość składa się praca wielu osób, które codziennie dbają, by z naszej spółdzielni wyjeżdżały produkty najwyższej jakości, zaskarbiające serca konsumentów. Ten certyfikat to dla nas potwierdzenie, że cel, aby sprawiać kulinarną przyjemność polskim rodzinom, został osiągnięty. I z tego jesteśmy dumni! – podsumował Edward Bajko, prezes zarządu SM Spomlek.

Źródło zdjęcia: www.portalspozywczy.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Skarby Serowara wsparły 26. Finał WOŚP

temu

Ponad 81 milionów złotych to stan konta Fundacji WOŚP na 15 stycznia, czyli dzień po wielkim finale, który odbył się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Swoją cegiełkę dołożyła również marka Skarby Serowara ze Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, która była obecna zarówno pod Pałacem Kultury jak i wspierała regionalne sztaby Orkiestry.
Skarby Serowara zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

temu

Pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków to cel 26. Finału WOŚP, który odbędzie się już 14 stycznia 2018 roku. Inicjatywę wesprze marka Skarby Serowara ze Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. To kolejne charytatywna akcja, w którą angażuje się producent serów z Radzynia Podlaskiego.
Skarby Serowara z kulinarnym ambasadorem

temu

Branża HoReCa dla Spomleku to obszar niezwykle istotny, w którym firma widzi duży potencjał na poziomie produktów premium. W związku z tym mleczarnia podjęła szereg działań, w celu rozwoju tego sektora. Najważniejszym jest współpraca z Jarosławem Walczykiem, Prezesem Fundacji Szefów Kuchni.
Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

temu

Po wielu tygodniach prac mamy przyjemność zaprezentować nową, oficjalną stronę internetową dla marki Skarby Serowara (www.skarbyserowara.pl).

Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Po wielu tygodniach prac mamy przyjemność zaprezentować nową, oficjalną stronę internetową dla marki Skarby Serowara (www.skarbyserowara.pl).