Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”
Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”

Bursztyn „Produktem wysokiej jakości”

Opublikowany

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznała Certyfikaty „Dobry produkt – wybór ekspertów 2017”. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć produktu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek – Sera Bursztyn, który w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia na rynku.

Celem przyznania Certyfikatów „Dobry Produkt” jest promocja doskonałej polskiej żywności i popularyzacja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.
Certyfikaty zostały przyznane w czterech kategoriach: produkt innowacyjny, nowy produkt, produkt tradycyjny i regionalny oraz produkt wysokiej jakości.
Bursztyn nagrodzony 
Biorąc pod uwagę cele, jakie przyświecają temu plebiscytowi nie dziwi fakt, że laureatem kategorii „Produkt wysokiej jakości” został jeden ze Skarbów Serowara, Ser Bursztyn, który cechuje się delikatnym smakiem, wyrazistym aromatem, wyczuwalnymi kryształkami, ręczną pielęgnacją oraz sześciomiesięcznym okresem dojrzewania. Bursztyn uznawany jest za absolutną arystokrację wśród serów.

Uroczysta Gala         
Wręczenie nagród odbyło się podczas Jubileuszowej Edycji Forum 2017 Rynku Spożywczego i Handlu. Certyfikaty wręczyli Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, Edyta Kochlewska, redaktor naczelna serwisu dlahandlu.pl i redaktor naczelna Rynku Spożywczego oraz Rafał Sikora, menadżer segmentu.
Z ich rąk tak znamienite wyróżnienie dla Sera Bursztyn odebrał Edward Bajko – prezes zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasz Bursztyn otrzymał tak prestiżowy tytuł jak „Produkt wysokiej jakości”. Na jego doskonałość składa się praca wielu osób, które codziennie dbają, by z naszej spółdzielni wyjeżdżały produkty najwyższej jakości, zaskarbiające serca konsumentów. Ten certyfikat to dla nas potwierdzenie, że cel, aby sprawiać kulinarną przyjemność polskim rodzinom, został osiągnięty. I z tego jesteśmy dumni! – podsumował Edward Bajko, prezes zarządu SM Spomlek.

Źródło zdjęcia: www.portalspozywczy.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Czas dobrego sera i wina w Sandomierzu

temu

Podczas tegorocznego festiwalu „Czas dobrego sera i wina” powodzeniem cieszyły się Skarby Serowara Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, które nie miały sobie równych.  Impreza już na stałe wpisała się do kalendarza imprez, odbywających się na terenie sandomierskiego rynku i co roku przyciąga tłumy smakoszów oraz znawców produktów serowarskich.
Sukces sera Bursztyn na targach Mazury HoReCa

temu

Współpraca z Klubem Szefów Kuchni zaprocentowała zainteresowaniem branży.Cieszący się ogromnym uznaniem konsumentów ser Bursztyn, uświetnił swoją obecnością branżowe targi Mazury HoReCa, jakie miały miejsce w dniach 17-18 kwietnia w Expo Mazury w Ostródzie.. Produce
Tworzyli popisowe dania na bazie sera Bursztyn

temu

12 młodych adeptów sztuki kulinarnej walczyło o tytuł najlepszego młodego kucharza. Konkurs „Kulinarny Talent 2018 roku” Roberta Sowy odbył się podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro.
Bursztyn wspiera młode talenty kulinarne

temu

Celem ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej „L'art de le cuisine Martell” jest wyłonienie młodych adeptów sztuki kulinarnej, którzy stoją u progu kariery zawodowej. Dla firmy Spomlek, producenta serów premium to okazja do prezentacji produktów i nawiązania nowych kontaktów.

Nowa odsłona strony internetowej dla marki Skarby Serowara

Po wielu tygodniach prac mamy przyjemność zaprezentować nową, oficjalną stronę internetową dla marki Skarby Serowara (www.skarbyserowara.pl).