Pyszny ser i kropka - nowa kampania promocyjna Serenady
Pyszny ser i kropka - nowa kampania promocyjna Serenady

Pyszny ser i kropka - nowa kampania promocyjna Serenady

Opublikowany

Uśmiechnięta rodzina, pies i ser Serenada w roli głównej – to bohaterowie najnowszego spotu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Reklama nawiązuje do rodzinnego charakteru pierwszej polskiej marki serów żółtych Serenada, która we wrześniu otrzymała tytuł Rodzinnej Marki Roku 2018. To kampania, która doskonale pokazuje wartości bliskie Serenadzie – podkreśla Edward Bajko, Prezes Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Nowa kampania ma na celu promocję serów Serenada po rebrandingu. Dotychczasowe opakowania zostały wzbogacone o nowe elementy graficzne. I tak oto pojawiła się na nich pieczęć „Polska Mleczarnia Spomlek od 1909 roku Polskie Sery”, która stanowi odwołanie do tradycji i polskiego pochodzenia produktów. W związku
z tym, że konsumenci są wzrokowcami na nowych opakowaniach można znaleźć również apetyczne propozycje podania serów. Producent podkreśla na nich również walory zdrowotne swoich produktów poprzez specjalne oznaczenia – BEZ GMO, brak laktozy i konserwantów. 

Po wnikliwej analizie rynku i trendów konsumenckich doszliśmy do wniosku, że rebranding tak silnie zakorzenionej już w umysłach klientów marki, jaką jest Serenada wymaga intensywniejszej komunikacji w mediach. To kampania, która doskonale pokazuje wartości bliskie Serenadzie. Pozytywny wizerunek naszej marki budujemy nie tylko poprzez najwyższą jakość i najlepszy smak naszych produktów, ale również związane z nią pozytywne doświadczenia i emocje. I taka też jest cała kampania, poprzez którą chcemy podkreślić, że dzięki naszym serom codzienny, wspólny posiłek w rodzinnym gronie może być czasem pełnym radości i zabawy. – mówi Edward Bajko, Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Nowa kampania Serenady doskonale oddaje jej charakter, a słynne dziury
i kropki pojawiające się w spocie reklamowym od razu przywołują na myśl skojarzenie z szatą graficzną marki. Tym razem Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek postanowiła jednak dodatkowo zaskoczyć odbiorców, zmieniając dotychczasową stylistykę reklam. Stąd też w spocie pojawia się rodzina, aby jeszcze bardziej podkreślić wesoły, rodzinny profil marki.
Komunikacja w ramach kampanii obejmuje media telewizyjne oraz internet – video i display. Spoty reklamowe będą emitowane, m.in. na kanałach: TVN, Polsat, TVP1, TVP2 oraz w najpopularniejszych stacjach tematycznych m.in. TVN Style, Kuchnia+.

W związku z tym, że TV i Internet są mediami, które wzajemnie się uzupełniają postanowiliśmy wykorzystać ich komplementarny charakter i przeprowadzić nową kampanię z wykorzystaniem różnych nośników. Spoty reklamowe będą emitowane od października do końca listopada 2018 roku. – dodaje Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Warto zaznaczyć, że we wrześniu br. marka Serenada została wyróżniona
w ogólnopolskim projekcie „Rodzinna Marka Roku 2018 r”, który nagradza najwyższej jakości i godne polecenia produkty stworzone z myślą o rodzinie. Pod parasolem marki Serenada sprzedawane są najbardziej popularne sery żółte, m.in. Radamer, Salami, Gouda i Królewiecki Szwajcar, które od lat cieszą się uznaniem konsumentów
w całym kraju. Produkowane są na bazie mleka pochodzącego od krów karmionych paszami bez GMO. Nie zawierają konserwantów ani ulepszaczy. Wyróżnia je za to doskonały, tradycyjny smak oraz znakomite wartości odżywcze. Nowością w ofercie Spółdzielczej Mleczarni Spomlek są sprzedawane pod marką Serenada sery żółte
z dodatkami: pomidorami i bazylią, czosnkiem i ziołami oraz czarnym pieprzem
i papryką chili. Z kolei dla miłośników serów typu holenderskiego Mleczarnia Spomlek ma swojej ofercie Ser Mleczny o subtelnym, mlecznym smaku, który doskonale sprawdza się na kanapki, do sałatek, jak również w charakterze samodzielnej, delikatnej przekąski.

Proces produkcji sera Serenada - film

Jak powstaje ser

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ser mleczny__135g_plastry_serenada.jpg

grafika | 22 MB

Pobierz
Salami z czosnkiem i ziołami _Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 23 MB

Pobierz
Krolewiecki Szwajcar_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 23,5 MB

Pobierz
salami z pomidorami i bazylia__plastry 135g_Serenada 135 g.jpg

grafika | 15 MB

Pobierz
salami z pieprzem i chili_plastry 135g_serenada.jpg

grafika | 8,86 MB

Pobierz
Salami_serenada 135g.jpg

grafika | 14,1 MB

Pobierz
Babuni_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 23,7 MB

Pobierz
Plastry_Wachlarz_mix3.jpg

grafika | 5,78 MB

Pobierz
Gouda_lekka_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 23,6 MB

Pobierz
Gouda_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 20,4 MB

Pobierz
Edamski_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 22,7 MB

Pobierz
Radamer Wędzony_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 23,2 MB

Pobierz
Plastry_Wachlarz_mix2.jpg

grafika | 29 MB

Pobierz
Radamer_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 25 MB

Pobierz
Salami_Serenada_plastry 135g_aranz.jpg

grafika | 26,8 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.