Serenadowa Gra Rodzinna
Serenadowa Gra Rodzinna

Serenadowa Gra Rodzinna

Opublikowany

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w odkrywaniu smaków różnych typów serów żółtych Serenada. Zapraszamy do udziału w Grze Rodzinnej. To wspaniała zabawa dla małych i dużych, którzy lubią odkrywać zagadki i zdobywać nagrody. Tegoroczną Grę uświetni pokaz kuchni molekularnej i degustacja potraw.

Każdy, kto zawita na Plac Wolności w Radzyniu Podlaskim w niedzielne popołudnie 19 sierpnia, otrzyma mapę, która będzie kluczową wskazówką dla uczestników gry. Celem będzie odwiedzenie 10 miejsc i skompletowanie 10 smaków serów "Serenada". W trakcie gry - rozwiązując zadania - uczestnicy zdobędą wiedzę o zdrowym odżywaniu i składnikach odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju ludzkiego organizmu. 
Gwarantujemy:
- wspaniałą zabawę dla dzieci i dorosłych  
- animacje dla dzieci  
- wyjątkowy pokaz kuchni molekularnej i degustacja m.in. pianek gotowanych na ciekłym azocie czy serowych lodów.

Startujemy o godz. 14:00. Dołączyć można w każdej chwili gry.

Każdy, kto z mapą w dłoni przemierzy trasę gry otrzyma nasze sery i serenadowy upominek. Wszystkie dzieci uczestniczące w grze obdarujemy prezentami.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Serowy Król dla naszych Skarbów

temu

Mleczarnia Spomlek bez wątpienia może zaliczyć tegoroczny wrzesień do bardzo owocnych pod względem otrzymanych nagród. Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie nagrody zdobyły aż cztery produkty mleczarni: Radamer, Radamer Wędzony, Szafir oraz Bursztyn, który otrzymał również złoty medal w konkursie Good Cheese 2018. 
Spomlek "gra" lokalnie

temu

Niedzielne popołudnie w Radzyniu Podlaskim zamieniło się w serenadowe miasteczko. Spomlek "grał" lokalnie zapraszając mieszkańców do wspólnej zabawy. A ci "przyczepiali krowie ogon", przechodzili przez dziury w serze i szukali witamin w serach. Na ochłodę były serowe lody molekularne i pomidorowe sorbety z serem.
Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

temu

Mleczarnia Spomlek została partnerem 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w dn. 28.07-5.08.2018 r.  
Mleczarnia Spomlek otwiera kolejne kąciki zabaw dla dzieci

temu

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier,  a wszystko to w ciepłych żółtych barwach Serenady – tak wyglądają kolejne kąciki zabaw, które Mleczarnia Spomlek otworzyła w przychodniach zdrowia w Chojnicach, Młynarach i Markusach, w ramach projektu „Serenada dla dzieci”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.