Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Opublikowany

Mleczarnia Spomlek została partnerem 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w dn. 28.07-5.08.2018 r.  

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne,
w ramach którego prezentowane są filmy polskie oraz zagraniczne o kluczowym znaczeniu dla rozwoju światowej kinematografii. Na festiwalu nie zabraknie również inspirujących spektakli teatralnych, wystaw, jak również koncertów.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to niezwykłe wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników filmu, literatury, muzyki i sztuk wizualnych z całego świata. Od początku swojej działalności angażujemy się w różne projekty i inicjatywy kulturalne. Czeka nas wszystkich wspaniałe święto sztuki filmowej i cieszymy się, że możemy być jego częścią – mówi Aneta Mostowiec, Rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

SM Spomlek od lat wspiera ważne wydarzenia ze świata kultury i sztuki zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Firma co roku jest m.in. głównym mecenasem „Dni Karola Lipińskiego”, które gromadzą melomanów i pasjonatów muzyki najsławniejszego polskiego wirtuoza skrzypiec.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Serenadowa Gra Rodzinna

temu

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w odkrywaniu smaków różnych typów serów żółtych Serenada. Zapraszamy do udziału w Grze Rodzinnej. To wspaniała zabawa dla małych i dużych, którzy lubią odkrywać zagadki i zdobywać nagrody. Tegoroczną Grę uświetni pokaz kuchni molekularnej i degustacja potraw.
Mleczarnia Spomlek otwiera kolejne kąciki zabaw dla dzieci

temu

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier,  a wszystko to w ciepłych żółtych barwach Serenady – tak wyglądają kolejne kąciki zabaw, które Mleczarnia Spomlek otworzyła w przychodniach zdrowia w Chojnicach, Młynarach i Markusach, w ramach projektu „Serenada dla dzieci”.
Spomlek nagrodził najlepszych dostawców mleka

temu

Konkurs „Gospodarstwo Roku” to sztandarowa inicjatywa Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, która ma na celu wyróżnić najbardziej nowoczesne i najlepiej prosperujące gospodarstwa. Sukces naszej mleczarni nie byłby możliwy bez naszych dostawców, ten konkurs ma być więc ukłonem dla ich wieloletniej, efektywnej pracy – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu firmy.
Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

temu

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek to już nie tylko jedna z największych firm w powiecie radzyńskim, która może pochwalić się mianem największego i najlepszego pracodawcy, to także od dziś Ambasador Województwa Lubelskiego.