Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Opublikowany

Mleczarnia Spomlek została partnerem 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w dn. 28.07-5.08.2018 r.  

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne,
w ramach którego prezentowane są filmy polskie oraz zagraniczne o kluczowym znaczeniu dla rozwoju światowej kinematografii. Na festiwalu nie zabraknie również inspirujących spektakli teatralnych, wystaw, jak również koncertów.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to niezwykłe wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników filmu, literatury, muzyki i sztuk wizualnych z całego świata. Od początku swojej działalności angażujemy się w różne projekty i inicjatywy kulturalne. Czeka nas wszystkich wspaniałe święto sztuki filmowej i cieszymy się, że możemy być jego częścią – mówi Aneta Mostowiec, Rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

SM Spomlek od lat wspiera ważne wydarzenia ze świata kultury i sztuki zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Firma co roku jest m.in. głównym mecenasem „Dni Karola Lipińskiego”, które gromadzą melomanów i pasjonatów muzyki najsławniejszego polskiego wirtuoza skrzypiec.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Serowy Król dla naszych Skarbów

temu

Mleczarnia Spomlek bez wątpienia może zaliczyć tegoroczny wrzesień do bardzo owocnych pod względem otrzymanych nagród. Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie nagrody zdobyły aż cztery produkty mleczarni: Radamer, Radamer Wędzony, Szafir oraz Bursztyn, który otrzymał również złoty medal w konkursie Good Cheese 2018. 
Spomlek "gra" lokalnie

temu

Niedzielne popołudnie w Radzyniu Podlaskim zamieniło się w serenadowe miasteczko. Spomlek "grał" lokalnie zapraszając mieszkańców do wspólnej zabawy. A ci "przyczepiali krowie ogon", przechodzili przez dziury w serze i szukali witamin w serach. Na ochłodę były serowe lody molekularne i pomidorowe sorbety z serem.
Serenadowa Gra Rodzinna

temu

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w odkrywaniu smaków różnych typów serów żółtych Serenada. Zapraszamy do udziału w Grze Rodzinnej. To wspaniała zabawa dla małych i dużych, którzy lubią odkrywać zagadki i zdobywać nagrody. Tegoroczną Grę uświetni pokaz kuchni molekularnej i degustacja potraw.
Mleczarnia Spomlek otwiera kolejne kąciki zabaw dla dzieci

temu

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier,  a wszystko to w ciepłych żółtych barwach Serenady – tak wyglądają kolejne kąciki zabaw, które Mleczarnia Spomlek otworzyła w przychodniach zdrowia w Chojnicach, Młynarach i Markusach, w ramach projektu „Serenada dla dzieci”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.