Kupcy wyróżnili Radamera

Kupcy wyróżnili Radamera

Mleczarnia Spomlek, jeden z czołowych producentów sera żółtego w Polsce,   została laureatem VIII edycji konkursu „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich", organizowanego przez miesięcznik Hurt & Detal.
Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" to jedno
z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG wyróżniający te produkty oraz usługi, które mają znaczący wpływ na rozwój handlu detalicznego
w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 maja w Teatrze Kamienica
w Warszawie, Mleczarnia Spomlek otrzymała wyróżnienie w kategorii „Sery żółte twarde” za swój flagowy produkt – Ser Radamer marki Serenada w plastrach.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że właściciele oraz kierownicy sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a zarazem czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal docenili niezwykły smak i wysoką jakość naszego sera. Jego receptura została opracowana przez radzyńskich serowarów i do dziś cieszy się uznaniem konsumentów. – mówi Paweł Gaca, V-ce Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Ser Radamer to jedna z najbardziej znanych polskich marek sera. Dzięki swojej unikalnej recepturze i wyrafinowanym, łagodnym, słodko-orzechowym smaku cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Swoje walory smakowe i odżywcze zawdzięcza specjalnie opracowanej recepturze i odpowiednim warunkom przechowywania. Produkt jest nagradzany w licznych prestiżowych konkursach
o zasięgu międzynarodowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

temu

Mleczarnia Spomlek, jeden z największych polskich producentów sera żółtego otrzymała nagrodę „Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca”. Statuetkę za sery żółte „Serenada” przedstawiciel Spomleku odebrał 10 maja w Auli Artis w Poznaniu.. „Poradnik Handlowca” co roku nagr
Szakszuka z Radamerem

temu

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.