Kupcy wyróżnili Radamera

Kupcy wyróżnili Radamera

Mleczarnia Spomlek, jeden z czołowych producentów sera żółtego w Polsce,   została laureatem VIII edycji konkursu „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich", organizowanego przez miesięcznik Hurt & Detal.
Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" to jedno
z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG wyróżniający te produkty oraz usługi, które mają znaczący wpływ na rozwój handlu detalicznego
w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 maja w Teatrze Kamienica
w Warszawie, Mleczarnia Spomlek otrzymała wyróżnienie w kategorii „Sery żółte twarde” za swój flagowy produkt – Ser Radamer marki Serenada w plastrach.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że właściciele oraz kierownicy sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a zarazem czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal docenili niezwykły smak i wysoką jakość naszego sera. Jego receptura została opracowana przez radzyńskich serowarów i do dziś cieszy się uznaniem konsumentów. – mówi Paweł Gaca, V-ce Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Ser Radamer to jedna z najbardziej znanych polskich marek sera. Dzięki swojej unikalnej recepturze i wyrafinowanym, łagodnym, słodko-orzechowym smaku cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Swoje walory smakowe i odżywcze zawdzięcza specjalnie opracowanej recepturze i odpowiednim warunkom przechowywania. Produkt jest nagradzany w licznych prestiżowych konkursach
o zasięgu międzynarodowym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.