Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

Mleczarnia Spomlek, jeden z największych polskich producentów sera żółtego otrzymała nagrodę „Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca”. Statuetkę za sery żółte „Serenada” przedstawiciel Spomleku odebrał 10 maja w Auli Artis w Poznaniu.
„Poradnik Handlowca” co roku nagradza najbardziej wyróżniających się  menedżerów oraz sieci handlowe, przyznając im statuetki „Hermes”. W czasie tegorocznej gali, po raz pierwszy w 25-letniej historii magazynu, uhonorowano najbardziej cenione marki branży FMCG – wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w Polsce. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień bieżącego roku.

Jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody, tym bardziej, że została ona przyznana
w ogólnopolskim głosowaniu przez detalistów. Cieszymy się, że postanowili wyróżnić Serenadę, pierwszą w Polsce markę serów żółtych. Kiedy w 2010 roku wypuściliśmy na rynek Serenadę pokazaliśmy konsumentom, że zwykły ser na kanapkę może mieć swoją tożsamość, wyróżniać na półce. Wyróżniliśmy się, zapisaliśmy w świadomości konsumentów, czego dowodem jest również przyznana nagroda. Ta statuetka jest również symbolem naszej dotychczasowej, owocnej współpracy – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Marka „Serenada” obejmuje najpopularniejsze sery żółte produkowane przez SM Spomlek, m.in.: Radamer, Gouda, Szwajcar Królewiecki, Edamski, Masdam oraz Salami, w tym z dodatkiem przypraw, takich jak: czosnek i zioła, pomidor z bazylią oraz chilli z pieprzem. Wszystkie produkty firmy są wytwarzane z najwyższej jakości surowca w oparciu o wieloletnie tradycje serowarskie, dzięki temu wyróżniają się naturalnym, niepowtarzalnym smakiem oraz wysokimi walorami odżywczymi
i zdrowotnymi.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Szakszuka z Radamerem

temu

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.
Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

temu

W warszawskim ZOO w ostatnią niedzielę sierpnia odbyła się impreza pod hasłem   „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”, gdzie rodzice wraz z pociechami bawili się na pikniku organizowanym przez Radio RDC. Jednym ze sponsorów wydarzenia była Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, producent serów żółtych marki Serenada.