Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego
Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Foto: http://www.dziennikwschodni.pl

Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Opublikowany

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek to już nie tylko jedna z największych firm w powiecie radzyńskim, która może pochwalić się mianem największego i najlepszego pracodawcy, to także od dziś Ambasador Województwa Lubelskiego.

Tytuły Ambasadora Województwa Lubelskiego są przyznawane od 1999 roku przez Marszałka Województwa. Nagradzane są osoby, firmy, instytucje, które przyczyniają się do rozwoju województwa lubelskiego, promocji regionu i rozwoju lokalnej gospodarki. Tytuły przyznano w sobotę 21 kwietnia podczas uroczystej gali w Targach Lublin. Wśród nagrodzonych znalazła się Grażyna Torbicka, Mleczarnia Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

To dla Spomleku zaszczyt dołączyć do grona Ambasadorów Województwa Lubelskiego.  Pragnę także podziękować wszystkim tym, którzy budują naszą firmę. Napawa mnie ogromnym optymizmem fakt, że nasza codzienna praca nie tylko została zauważona, ale także doceniona w najlepszy z możliwych sposobów.  Cieszy mnie, że nasze flagowe marki, czyli Serenada i Skarby Serowara są docenionym produktem regionalnym i chlubą tego regionu. Obiecuję, że nasza firma dołoży wszelkich starań, by produkty stawały się jeszcze lepsze, a wieści o prężnie rozwijającej się firmie w województwie lubelskim niosły się daleko poza jego granice – mówi Edward Bajko, Prezes Zarządu Spomleku.

Wśród laureatów Ambasadora Województwa Lubelskiego do tej pory znaleźli się m.in.: Budka Suflera, klub piłki ręcznej Montex Lublin (obecnie MKS), były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej Jacek Bąk, kabaret Ani Mru Mru, Beata Kozidrak, Perła Browary Lubelskie, Zakłady Azotowe Puławy i Lubelski Węgiel Bogdanka.

Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego odebrał Dariusz Kozak, Dyrektor Handlu (na zdjęciu pierwszy z lewej strony).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Mleczarnia Spomlek otwiera kolejne kąciki zabaw dla dzieci

temu

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier,  a wszystko to w ciepłych żółtych barwach Serenady – tak wyglądają kolejne kąciki zabaw, które Mleczarnia Spomlek otworzyła w przychodniach zdrowia w Chojnicach, Młynarach i Markusach, w ramach projektu „Serenada dla dzieci”.
Spomlek nagrodził najlepszych dostawców mleka

temu

Konkurs „Gospodarstwo Roku” to sztandarowa inicjatywa Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, która ma na celu wyróżnić najbardziej nowoczesne i najlepiej prosperujące gospodarstwa. Sukces naszej mleczarni nie byłby możliwy bez naszych dostawców, ten konkurs ma być więc ukłonem dla ich wieloletniej, efektywnej pracy – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu firmy.
Nowe wyznaczniki parametrów mleka - wnioski po Konferencji

temu

Podnoszenie świadomości wśród hodowców bydła i producentów mleka, analiza sytuacji gospodarstw oraz wymiana doświadczeń to główne cele konferencji Hodowców Bydła i Producentów Mleka, która skupiona była wokół myśli przewodniej „Przez Tradycję do Nowoczesności”. Wzięło w niej udział niespełna 300 producentów mleka z Północy Polski.
Spomlek otwiera kąciki zabaw dla dzieci

temu

Chcemy dzielić się radością i wspomagać zdrowy tryb życia. Zaczynamy od tych najmłodszych, bo to przecież oni są odpowiedzialni za naszą przyszłość. Stąd pomysł utworzenia kącików zabaw w instytucjach publicznych. Pierwsze otworzyliśmy w szpitalu i przychodni przyszpitalnej w Radzyniu Podlaskim i Parczewie – mówi Aneta Mostowiec, Rzecznik prasowy firmy Spomlek.

Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

Mleczarnia Spomlek, jeden z największych polskich producentów sera żółtego otrzymała nagrodę „Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca”. Statuetkę za sery żółte „Serenada” przedstawiciel Spomleku odebrał 10 maja w Auli Artis w Poznaniu.
. „Poradnik Handlowca” co roku nagr