Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego
Kopiuj tekst
Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Foto: http://www.dziennikwschodni.pl

Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek to już nie tylko jedna z największych firm w powiecie radzyńskim, która może pochwalić się mianem największego i najlepszego pracodawcy, to także od dziś Ambasador Województwa Lubelskiego.

Tytuły Ambasadora Województwa Lubelskiego są przyznawane od 1999 roku przez Marszałka Województwa. Nagradzane są osoby, firmy, instytucje, które przyczyniają się do rozwoju województwa lubelskiego, promocji regionu i rozwoju lokalnej gospodarki. Tytuły przyznano w sobotę 21 kwietnia podczas uroczystej gali w Targach Lublin. Wśród nagrodzonych znalazła się Grażyna Torbicka, Mleczarnia Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

To dla Spomleku zaszczyt dołączyć do grona Ambasadorów Województwa Lubelskiego.  Pragnę także podziękować wszystkim tym, którzy budują naszą firmę. Napawa mnie ogromnym optymizmem fakt, że nasza codzienna praca nie tylko została zauważona, ale także doceniona w najlepszy z możliwych sposobów.  Cieszy mnie, że nasze flagowe marki, czyli Serenada i Skarby Serowara są docenionym produktem regionalnym i chlubą tego regionu. Obiecuję, że nasza firma dołoży wszelkich starań, by produkty stawały się jeszcze lepsze, a wieści o prężnie rozwijającej się firmie w województwie lubelskim niosły się daleko poza jego granice – mówi Edward Bajko, Prezes Zarządu Spomleku.

Wśród laureatów Ambasadora Województwa Lubelskiego do tej pory znaleźli się m.in.: Budka Suflera, klub piłki ręcznej Montex Lublin (obecnie MKS), były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej Jacek Bąk, kabaret Ani Mru Mru, Beata Kozidrak, Perła Browary Lubelskie, Zakłady Azotowe Puławy i Lubelski Węgiel Bogdanka.

Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego odebrał Dariusz Kozak, Dyrektor Handlu (na zdjęciu pierwszy z lewej strony).

Powiązane artykuły
Łączy ich rewolucyjne podejście do biznesu

W tegorocznym finale polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku znalazło się 14 przedsiębiorców z 11 firm. Wśród nich prezes Mleczarni Spomlek Edward Bajko. - Po raz kolejny nagrodzimy twórców polskich firm, którzy zmieniają nasze otoczenie, wpływają na rozwój gospo
Spomlek wspiera najzdolniejszych studentów

Mleczania Spomlek przyznała stypendia uzdolnionym studentom kształcącym się na kierunkach związanych z hodowlą bydła mlecznego, produkcją mleka oraz przetwórstwem mleka i żywności. Inwestycja w ludzki potencjał to najlepsza inwestycja -  podkreśla Edward Bajko, Prezes Za
Serowy Król dla naszych Skarbów

Mleczarnia Spomlek bez wątpienia może zaliczyć tegoroczny wrzesień do bardzo owocnych pod względem otrzymanych nagród. Podczas Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w Olsztynie nagrody zdobyły aż cztery produkty mleczarni: Radamer, Radamer Wędzony, Szafir oraz Bursztyn, który otrzymał również złoty medal w konkursie Good Cheese 2018. 
Spomlek "gra" lokalnie

Niedzielne popołudnie w Radzyniu Podlaskim zamieniło się w serenadowe miasteczko. Spomlek "grał" lokalnie zapraszając mieszkańców do wspólnej zabawy. A ci "przyczepiali krowie ogon", przechodzili przez dziury w serze i szukali witamin w serach. Na ochłodę były serowe lody molekularne i pomidorowe sorbety z serem.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.