Szakszuka z Radamerem

Szakszuka z Radamerem

Opublikowany

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.

Coraz większą popularnością w internecie cieszą się krótkie filmiki z  przygotowywania potraw. Dla amatorów jest to znakomita lekcja  gotowania, dla smakoszy interesujące przepisy i kulinarne podboje.
Eksperymentować można również z naszymi serami Serenada i Skarby  Serowara. Ser, co powtarzamy od dawna, nie musi być tylko do kanapek czy  sałatki, ale wariacji z tym wdzięcznym produktem jest wiele.
A dziś szakszuka z Radamerem od Serenady:

Zielona szakszuka z serem Radamer | wideo

Nie od dzi wiadomo, e poywne niadanie mocy musi zawiera jajka. Ale, e wychowalimy si na Popeye?u do naszego przepisu dorzucilimy jeszcze troch szpinaku. Skadniki: 2 jajka 250 g wieego szpinaku 1 cebula 2 zbki czosnku 25 g masa 1/2 szklanki mietanki 30 proc. 2-3 plastry sera Radamer Serenada gaka muszkatoowa patki chili sl pieprz Wykonanie: Cebul pokrj w drobn kostk, a czosnek w plasterki. Na patelni rozgrzej maso, dodaj cebul oraz czosnek i sma a warzywa stan si szkliste. Dodaj szpinak i sma kilka minut, a licie zwidn. Wlej mietank, zagotuj i dopraw cao sol, pieprzem oraz gak muszkatoow. Zrb w sosie szpinakowym dwa wgbienia, wbij jajka i posyp je sol oraz patkami chili. Na wierzchu potrawy po plastry sera Radamer, przykryj patelni pokrywk i podgrzewaj jeszcze okoo 4-5 minut, a jajka si zetn, a ser rozpuci.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kupcy wyróżnili Radamera

temu

Mleczarnia Spomlek, jeden z czołowych producentów sera żółtego w Polsce,   została laureatem VIII edycji konkursu „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich", organizowanego przez miesięcznik Hurt & Detal.. Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" to
Mleczarnia SPOMLEK z prestiżową statuetką „HERMES 25-LECIA PORADNIKA HANDLOWCA”

temu

Mleczarnia Spomlek, jeden z największych polskich producentów sera żółtego otrzymała nagrodę „Hermes 25-lecia Poradnika Handlowca”. Statuetkę za sery żółte „Serenada” przedstawiciel Spomleku odebrał 10 maja w Auli Artis w Poznaniu.. „Poradnik Handlowca” co roku nagr
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.