Ser Mleczny z godłem „Doceń Polskie”

Ser Mleczny z godłem „Doceń Polskie”

Opublikowany

Ser Mleczny Serenada produkowany w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek  otrzymał maksymalną notę zyskując tytuł TOP PRODUKT „Doceń Polskie”.  Certyfikat świadczy o wysokiej jakości sera i podkreśla jego walory –  bez barwników i konserwantów.

Ser Mleczny - Bloki - Serenada

Wyróżnienie TOP PRODUKT „Doceń Polskie” nadawane jest polskim   produktom, które podczas audytu żywności zdobędą wysokie noty   przyznawane przez Lożę Ekspertów. Punkty można zdobyć za smak, wygląd   oraz stosunek jakości do ceny.Ser Mleczny od Serenady spełnił wszystkie kryteria certyfikacji  oraz  zdobył najwyższe noty ekspertów – specjalistów posiadających   doświadczenie w branży spożywczej.

Marka Serenada wpisuje się w zdrowy trend żywności, czego dowodem jest   ser Mleczny z tzw. „czystą etykietą” produkowany z czterech składników:   mleka, bakterii fermentacji mlekowej, podpuszczki i soli. Konsumenci   coraz częściej zwracają uwagę też na pochodzenie produktu. Rodzime   cieszą się obecnie większą popularnością. Dlatego, jako polska   spółdzielnia, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, stąd nasz udział w    programie promocyjnym żywności „Doceń Polskie”. Ser Mleczny Serenada to już drugi ser, który otrzymał miano TOP   PRODUKT certyfikacji „Doceń Polskie”. W ubiegłym roku najwyższą liczbę   punktów oraz godło otrzymał ser Salami Serenada.

Marka Serenada na stałe zagościła w serach i na stołach Polaków.   Konsumenci cenią ją sobie za bardzo dobrą jakość, skorelowaną cenę oraz   duży wybór rodzajów sera, znakomitych do kanapek, do dań na zimo i   ciepło oraz jako smaczną przekąskę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Szakszuka z Radamerem

temu

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.
Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

temu

W warszawskim ZOO w ostatnią niedzielę sierpnia odbyła się impreza pod hasłem   „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”, gdzie rodzice wraz z pociechami bawili się na pikniku organizowanym przez Radio RDC. Jednym ze sponsorów wydarzenia była Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, producent serów żółtych marki Serenada.

Historia "Laleczki" z Radamera

Ćwierć wieku temu, razem z narodzinami Internetu w Polsce, świat ujrzał pierwszy polski ser z dziurami Radamer. Zmienił on oblicze polskiego serowarstwa, zaś Spomlekowi dodał odwagi, by podejmować kolejne wyzwania.