Ser Mleczny z godłem „Doceń Polskie”

Ser Mleczny z godłem „Doceń Polskie”

Opublikowany

Ser Mleczny Serenada produkowany w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek  otrzymał maksymalną notę zyskując tytuł TOP PRODUKT „Doceń Polskie”.  Certyfikat świadczy o wysokiej jakości sera i podkreśla jego walory –  bez barwników i konserwantów.

Ser Mleczny - Bloki - Serenada

Wyróżnienie TOP PRODUKT „Doceń Polskie” nadawane jest polskim   produktom, które podczas audytu żywności zdobędą wysokie noty   przyznawane przez Lożę Ekspertów. Punkty można zdobyć za smak, wygląd   oraz stosunek jakości do ceny.Ser Mleczny od Serenady spełnił wszystkie kryteria certyfikacji  oraz  zdobył najwyższe noty ekspertów – specjalistów posiadających   doświadczenie w branży spożywczej.

Marka Serenada wpisuje się w zdrowy trend żywności, czego dowodem jest   ser Mleczny z tzw. „czystą etykietą” produkowany z czterech składników:   mleka, bakterii fermentacji mlekowej, podpuszczki i soli. Konsumenci   coraz częściej zwracają uwagę też na pochodzenie produktu. Rodzime   cieszą się obecnie większą popularnością. Dlatego, jako polska   spółdzielnia, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, stąd nasz udział w    programie promocyjnym żywności „Doceń Polskie”. Ser Mleczny Serenada to już drugi ser, który otrzymał miano TOP   PRODUKT certyfikacji „Doceń Polskie”. W ubiegłym roku najwyższą liczbę   punktów oraz godło otrzymał ser Salami Serenada.

Marka Serenada na stałe zagościła w serach i na stołach Polaków.   Konsumenci cenią ją sobie za bardzo dobrą jakość, skorelowaną cenę oraz   duży wybór rodzajów sera, znakomitych do kanapek, do dań na zimo i   ciepło oraz jako smaczną przekąskę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.