Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO
Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

Opublikowany

W warszawskim ZOO w ostatnią niedzielę sierpnia odbyła się impreza pod hasłem   „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”, gdzie rodzice wraz z pociechami bawili się na pikniku organizowanym przez Radio RDC. Jednym ze sponsorów wydarzenia była Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, producent serów żółtych marki Serenada.

Koniec wakacji nie jest szczególnie wyczekiwanym momentem zarówno dla rodziców, jak i dla ich najmłodszych pociech. Nowy rok szkolny to zapowiedź kolejnych wyzwań, czekających na uczniów, dlatego warto te ostatnie dni spędzić na rodzinnej dobrej zabawie. Impreza zorganizowana w warszawskim ZOO była idealnym pomysłem na spędzenie ostatniego sierpniowego weekendu.

Organizatorzy przygotowali masę atrakcji – w tym pokazy magii, mini spektakle, pokazy tańca, a także liczne konkursy z nagrodami. Serenada zapraszała do swojego żółtego namiotu, gdzie można było skosztować smakowitych, polskich serów oraz wziąć udział w grze „koło fortuny”, w której do wygrania były wspaniałe nagrody dla młodszych i nieco starszych entuzjastów żółtych przysmaków.

Interesujący okazał się również konkurs wiedzy o serze, który prowadzili pracownicy działu marketingu na scenie głównej. Nagrodą była maskotka  w barwach Serenady, o którą dzieciaki dzielnie walczyły przy dużym wsparciu swoich rodziców.

Warszawski ogród zoologiczny przez całą niedzielę tętnił życiem. Cała impreza relacjonowana była na żywo przez RDC, a radość dzieci i ich uśmiechy były dowodem na to, że impreza była bardzo udana. Zapewne wpisze się na stałe do kalendarza eventów warszawskiego ogrodu zoologicznego.
DSC00731.JPG
DSC00764.JPG
DSC00738.JPG
DSC00773.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Szakszuka z Radamerem

temu

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.
„Złoty Paragon” dla Szwajcara Królewieckiego

temu

W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w  kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Nagrodę  przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt &  Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w  Warszawie.

Spomlek płaci za żywienie krów paszami NON GMO

Dostawcy mleka do mleczarni Spomlek otrzymają 10 groszy do każdego litra mleka za przystąpienie  do  programu  żywienia  krów  paszami  NON  GMO. W sierpniu rozpoczął się okres przejściowy niezbędny rolnikom na dostosowanie gospodarstw do wymagań związanych z wdrożeniem programu.