„Złoty Paragon” dla Szwajcara Królewieckiego

„Złoty Paragon” dla Szwajcara Królewieckiego

W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w  kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Nagrodę  przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt &  Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w  Warszawie.

Konkurs wyłania najlepsze produkty rynku FMCG. Spośród 470  zgłoszonych produktów to właśnie ser Szwajcar Królewiecki Serenady blok  zwyciężył największą liczbą głosów w kategorii „Sery żółte twarde”.
Dla naszej firmy „Złoty paragon” to szczególna nagroda, bo przyznana  przez czytelników magazynu „Hurt & Detal”, czyli przez tych, dla  których tworzymy nasze wyroby. Uznanie ze strony klientów to dla nas  ogromny impuls by starać się jeszcze bardziej, a piękna statuetka jaką  otrzymaliśmy, będzie nam o tym codziennie przypominać – mówi prezes Edward Bajko.

Na galę, podczas której odbyło się oficjalne odczytanie wyników  konkursu przybyło ponad 300 gości. Wśród zaproszonych można było spotkać  osoby z branży spożywczej i dziennikarzy. Ponieważ wszystko obyło się w klimatycznych wnętrzach warszawskiego  Teatru Kamienica, nie mogło zabraknąć także sztuki! Rozdanie nagród i  wyróżnień poprzedziło fantastyczne przedstawienie wyreżyserowane przez  samego właściciela teatru – Emiliana Kamińskiego.

Ser żółty Szwajcar Królewiecki to wyjątkowy wyrób serowarski należący  do rodziny serów dojrzewających. Charakteryzuje się delikatnością i  subtelnym smakiem orzechowym. Konsumenci cenią go za wielozadaniowość,  bo Szwajcar Królewiecki doskonale nadaje się zarówno do dań na ciepło,  np. zapiekanek, jak i do kanapek i sałatek, jako wyśmienity dodatek.
Nagrodę odebrała Emilia Pożarowszczyk , kierownik marketingu i PR Spomleku

Nagrodę odebrała Emilia Pożarowszczyk , kierownik marketingu i PR Spomleku

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.