Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG
Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG

Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG

Opublikowany

Brąz w kategorii „Nabiał” dla Sera Mlecznego od Serenady to znakomite  wyróżnienie w na tle 54 produktów spożywczych ocenianych na podstawie  badań  Perły Rynku FMCG 2017 i Perły Rynku Kosmetycznego 2017.

Serenada - Kto jest SEREM na medal? 🧀🏆 SER... | Facebook

Kto jest SEREM na medal? 🧀🏆 SER MLECZNY!🎖😌Musimy się Wam pochwalić, że dostaliśmy wyróżnienie w badaniu Perły Rynku.♥ Cieszcie się z nami. 😀🤗 #serenada...

Gala wręczenia nagród Perły Rynku FMCG odbyła się 6 czerwca w Pałacu  Sobańskich w Warszawie. Uroczystość zorganizowano z wielkim rozmachem, a  gościli na niej właściciele firm, dyrektorowie, członkowie zarządów i  managerowie.

Dla naszej firmy szczególnie ważne jest to, że  nagrody są  przyznawane są na podstawie opinii osób ściśle związanych z handlem i  dystrybucją – mówi Paweł Gaca, v-ce prezes Spomleku –  Produkty  zostały osobiście  sprawdzone przez jury.Oceniano nie tylko smak, ale  także jakość wykonania, atrakcyjność opakowania, a nawet komunikację  marki z odbiorcami. Jesteśmy ogromnie dumni, że Ser Mleczny okazał się  produktem wyjątkowym pod każdym względem – dodaje Gaca.

Ser Mleczny to wyjątkowy produkt serowarski, który charakteryzuje się  łagodnym i kremowym smakiem. Każdy jego kawałek to zdrowa porcja białka  oraz witamin!Jest to ser  w 100 % zdrowy, ponieważ nie zawiera w swoim składzie  żadnych konserwantów ani barwników. Ponadto pozbawiony jest laktozy i  jest odpowiedni dla wegetarian. Niemal 100% jego składu  to mleko.  Czysta etykieta tego sera to tylko trzy składniki: mleko, bakterie fermentacji mlekowej oraz sól.  Tak prosty skład  gwarantuje naturalność i klasyczny, tradycyjny smak  produktu, a jednocześnie jego wysokie walory zdrowotne i odżywcze.

Ceniony jest  przez matki, które wybierają go dla swoich dzieci jako  doskonały składnik kanapek, dań na ciepło, jak również zdrowych  przekąsek. Ser Mleczny jest doskonałym produktem dla osób dbających o  zdrowy styl życia.

ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

grafika | 8,83 MB

Pobierz
ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

grafika | 8,83 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Szakszuka z Radamerem

temu

Czyli po naszemu zapiekanka ze szpinakiem, cebulką i Radamerem od  Serenady. Prosto, szybko i smacznie. Obejrzyj film, zrób w domu i  przyślij nam zdjęcie.
Serenada Ulubioną Marką Polaków

temu

Cenione marki przez Polaków wyłoniono spośród 1040 zgłoszonych do konkursu. W kategorii sery żółte wyróżnienie otrzymała marka Serenada, której zarówno jakość, smak, jak i bogate portfolio produktowe jest wysoko oceniane przez konsumentów.
Przypominamy, jak ważne jest drugie śniadanie

temu

Dla dzieci drugie śniadanie jest jak zło konieczne, bardzo często też dorośli pochłonięci przez domowe obowiązki potrafią o nim zapomnieć. Nie możemy popełniać tego błędu! Według wielu dietetyków i psychologów drugie śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Pamiętajmy o tym szczególnie w kontekście roku szkolnego, który właśnie się rozpoczął – kiedy dzieci i młodzież będą potrzebowały dodatkowej energii.
Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

temu

W warszawskim ZOO w ostatnią niedzielę sierpnia odbyła się impreza pod hasłem   „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”, gdzie rodzice wraz z pociechami bawili się na pikniku organizowanym przez Radio RDC. Jednym ze sponsorów wydarzenia była Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, producent serów żółtych marki Serenada.

„Złoty Paragon” dla Szwajcara Królewieckiego

W konkursie „Złoty paragon – Nagroda Kupców Polskich” produkt Serenady w  kategorii  „Sery żółte twarde” nie miał sobie równych! Nagrodę  przyznano na podstawie głosowania czytelników miesięcznika Hurt &  Detal, a wręczono podczas uroczystej gali 25 maja w Teatrze Kamienica w  Warszawie.