Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG
Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG

Ser Mleczny zdobył nagrodę Perły Rynku FMCG

Opublikowany

Brąz w kategorii „Nabiał” dla Sera Mlecznego od Serenady to znakomite  wyróżnienie w na tle 54 produktów spożywczych ocenianych na podstawie  badań  Perły Rynku FMCG 2017 i Perły Rynku Kosmetycznego 2017.

Serenada - Kto jest SEREM na medal? 🧀🏆 SER... | Facebook

Kto jest SEREM na medal? 🧀🏆 SER MLECZNY!🎖😌Musimy się Wam pochwalić, że dostaliśmy wyróżnienie w badaniu Perły Rynku.♥ Cieszcie się z nami. 😀🤗 #serenada...

Gala wręczenia nagród Perły Rynku FMCG odbyła się 6 czerwca w Pałacu  Sobańskich w Warszawie. Uroczystość zorganizowano z wielkim rozmachem, a  gościli na niej właściciele firm, dyrektorowie, członkowie zarządów i  managerowie.

Dla naszej firmy szczególnie ważne jest to, że  nagrody są  przyznawane są na podstawie opinii osób ściśle związanych z handlem i  dystrybucją – mówi Paweł Gaca, v-ce prezes Spomleku –  Produkty  zostały osobiście  sprawdzone przez jury.Oceniano nie tylko smak, ale  także jakość wykonania, atrakcyjność opakowania, a nawet komunikację  marki z odbiorcami. Jesteśmy ogromnie dumni, że Ser Mleczny okazał się  produktem wyjątkowym pod każdym względem – dodaje Gaca.

Ser Mleczny to wyjątkowy produkt serowarski, który charakteryzuje się  łagodnym i kremowym smakiem. Każdy jego kawałek to zdrowa porcja białka  oraz witamin!Jest to ser  w 100 % zdrowy, ponieważ nie zawiera w swoim składzie  żadnych konserwantów ani barwników. Ponadto pozbawiony jest laktozy i  jest odpowiedni dla wegetarian. Niemal 100% jego składu  to mleko.  Czysta etykieta tego sera to tylko trzy składniki: mleko, bakterie fermentacji mlekowej oraz sól.  Tak prosty skład  gwarantuje naturalność i klasyczny, tradycyjny smak  produktu, a jednocześnie jego wysokie walory zdrowotne i odżywcze.

Ceniony jest  przez matki, które wybierają go dla swoich dzieci jako  doskonały składnik kanapek, dań na ciepło, jak również zdrowych  przekąsek. Ser Mleczny jest doskonałym produktem dla osób dbających o  zdrowy styl życia.

ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

grafika | 8,83 MB

Pobierz
ser mleczny aranz_3_ 300 dpi.JPG

grafika | 8,83 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.