Ogrody wina i sera

Ogrody wina i sera

Opublikowany

Miłośnicy wina spotkali się w przepięknej scenerii ogrodów Dworu w Sierakowie, gdzie 33 wystawców prezentowało blisko 130 win pochodzących z całego świata. Dopełnieniem spotkania w Sierakowie okazała się degustacja serów długo dojrzewających marki Skarby Serowara, które idealne komponują się z winem stanowiąc z nim wytworną ucztę smakową.

Nieodłącznym elementem  tych spotkań są pokazy mody, tym razem prowadzone przez znaną krakowską projektantkę Aleksandrę Stodółkę oraz pokaz kapeluszy zdobiący głowy uczestniczących w spotkaniu pań. Kapelusze w nawiązaniu do spotkania zdobione były winiarskimi atrybutami, a najpiękniejsze zostały  doceniane  w konkursie trwającym podczas całej imprezy. Nasze sery: Bursztyn, Rubin i Szafir zachwycały delikatnym smakiem i zyskały ogromne uznanie.

To delikatność połączona z nutą pikantności powoduje, że ten ser można jeść każdego dnia – wyraził się o Bursztynie jeden z uczestników spotkania. To rozkosz dla podniebienia potęgowana dodatkowo wyrazistym i wykwintnym smakiem wina pochodzących z najlepszych winnic.

1.jpg
20170609_161809.jpg
20170609_162255.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.