Ogrody wina i sera

Ogrody wina i sera

Opublikowany

Miłośnicy wina spotkali się w przepięknej scenerii ogrodów Dworu w Sierakowie, gdzie 33 wystawców prezentowało blisko 130 win pochodzących z całego świata. Dopełnieniem spotkania w Sierakowie okazała się degustacja serów długo dojrzewających marki Skarby Serowara, które idealne komponują się z winem stanowiąc z nim wytworną ucztę smakową.

Nieodłącznym elementem  tych spotkań są pokazy mody, tym razem prowadzone przez znaną krakowską projektantkę Aleksandrę Stodółkę oraz pokaz kapeluszy zdobiący głowy uczestniczących w spotkaniu pań. Kapelusze w nawiązaniu do spotkania zdobione były winiarskimi atrybutami, a najpiękniejsze zostały  doceniane  w konkursie trwającym podczas całej imprezy. Nasze sery: Bursztyn, Rubin i Szafir zachwycały delikatnym smakiem i zyskały ogromne uznanie.

To delikatność połączona z nutą pikantności powoduje, że ten ser można jeść każdego dnia – wyraził się o Bursztynie jeden z uczestników spotkania. To rozkosz dla podniebienia potęgowana dodatkowo wyrazistym i wykwintnym smakiem wina pochodzących z najlepszych winnic.

1.jpg
20170609_161809.jpg
20170609_162255.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Serenadowa Gra Rodzinna

temu

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w odkrywaniu smaków różnych typów serów żółtych Serenada. Zapraszamy do udziału w Grze Rodzinnej. To wspaniała zabawa dla małych i dużych, którzy lubią odkrywać zagadki i zdobywać nagrody. Tegoroczną Grę uświetni pokaz kuchni molekularnej i degustacja potraw.
Spomlek partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

temu

Mleczarnia Spomlek została partnerem 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w dn. 28.07-5.08.2018 r.  
Mleczarnia Spomlek otwiera kolejne kąciki zabaw dla dzieci

temu

Drewniane stoliki i krzesełka, kolorowe regały, mnóstwo zabawek i gier,  a wszystko to w ciepłych żółtych barwach Serenady – tak wyglądają kolejne kąciki zabaw, które Mleczarnia Spomlek otworzyła w przychodniach zdrowia w Chojnicach, Młynarach i Markusach, w ramach projektu „Serenada dla dzieci”.
Spomlek nagrodził najlepszych dostawców mleka

temu

Konkurs „Gospodarstwo Roku” to sztandarowa inicjatywa Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, która ma na celu wyróżnić najbardziej nowoczesne i najlepiej prosperujące gospodarstwa. Sukces naszej mleczarni nie byłby możliwy bez naszych dostawców, ten konkurs ma być więc ukłonem dla ich wieloletniej, efektywnej pracy – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu firmy.